KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14733185
nr 1473 3185
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 36x27, yttermått inklusive ram: 55x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 juni 2022
kl 19:09:05
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr